• :: بازدید امروز : 1,159
 • :: بازدید این ماه : 11,102
 • :: بازدید امسال : 203,631
 • :: کل بازدیدها : 1,167,601
 • :: پست های ارسالی : 464
 • :: تعداد افراد آنلاین : 5

************************* alirezamaleki ********************* ********************* ********************* تماس با ما ***************** ************************* ***************
************************

.

******************
********************* ************************

کد متحرک کردن عنوان وب

************************


بزرگترين مرجع کد آهنگ


سوال : همكار محترم و بازديدكننده گرامي: شما بیشتر از کدام قسمت اين وبلاگ استفاده می کنید؟
 • اخبار و اطلاعيه ها
 • بخشنامه ها
 • شرح وظايف و مطالب مفيد
 • سخنان بزرگان، طنز و داستان
 • لينك هاي مورد نياز
 • تمامي مطالب را مطالعه و استفاده مي كنم.

نام کاربری :

رمز عبور :

ثبت نام

موضوع : شرح وظایف,

شرح وظایف معاون پرورشی مجتمع آموزشی و پرورشی

با سلام و احترام حضور همکاران گرامی: پیرو پست های درج شده قبلی با موضوع شرح وظایف عوامل مجتمع، در این قسمت، شرح وظایف معاون پرورشی مجتمع جهت اطلاع و استفاده همکاران به ویژه معاونین محترم پرورشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خنداب ذکر می شود:

1)    همکاری و تعامل با مدیر و سایر معاونین مجتمع آموزشی و پرورشی مربوط در فراهم سازی زمینه لازم جهت تحقق بخشیدن به اهداف و مصوبات دوره یا دوره های تحصیلی با همکاری و مشارکت کارکنان، دانش آموزان و اولیای آن ها و بهره گیری از امکانات و ظرفیت های داخل و خارج از مجتمع.

2)    حضور فعال در مدرسه قبل از آغاز به کار روزانه و مادامی که برنامه ها و فعالیت های آموزشی و پرورشی در جریان است و خارج شدن از آن پس از خروج تمامی دانش آموزان از مدرسه مطابق با ضوابط و انجام امور پرورشی و تربیت بدنی مدرسه که نیازمند پیگیری باشد.

3)    تهیه برنامه  سالانه پرورشی و تربیت بدنی مدارس مجتمع از طریق مشارکت شوراها و انجمن های رسمی مدرسه، کارکنان، اولیاء و دانش آموزان و ارائه به مدیر مجتمع جهت تصویب در شورای مدرسه و اطلاع رسانی به موقع به مدارس تحت پوشش، کارکنان، دانش آموزان و اولیا آن ها.

4)    توسعه مهارت های حرفه ای خود و شرکت در دوره های آموزشی و پرورشی، گردهمایی ها، جشنواره ها و جلسات مرتبط و همکاری در جهت شرکت کارکنان مطابق ضوابط و مقررات.

5)    تهیه و تنظیم گزارش های لازم در خصوص فعالیت های پرورشی و تربیت بدنی مجتمع و مدارس تحت پوشش با همکاری و مشارکت عوامل مربوط جهت ارائه به مدیر مجتمع.

6)    همکاری جهت برنامه ریزی به منظور جلب مشارکت معلمان و سایر کارکنان مدرسه برای ایفای نقش تربیتی.

7)    همکاری در مراقبت بر نحوه رفتار و کردار و حضور و غیاب دانش آموزان بر اساس آیین نامه انضباطی مصوب.

8)    فعال نگه داشتن برنامه های پرورشی و تربیت بدنی به ویژه در صورت عدم حضور کارکنان پرورشی و تربیت بدنی مجتمع.

9)    نظارت بر حسن انجام فعالیت ها و وظایف کارکنان مدارس مجتمع و ارزشیابی مستمر از عملکرد آن ها درحوزه پرورشی و تربیت بدنی بر اساس ضوابط، همچنین شناسایی کارکنان کوشا، ساعی، فعال و شایسته با همکاری سایر کارکنان و معرفی به مدیر مجتمع به منظور تقدیر و تشویق آن ها.

10)                      انجام مسئولیت های مدیر در زمینه امور پرورشی و تربیت بدنی مجتمع در غیاب وی و بر اساس اختیارات تفویض شده.

11)                      برنامه ریزی به منظور برگزاری شوراها و جلسات پرورشی و تربیت بدنی و سایر جلسات مربوط به وظایف شغلی.

12)                      جلب مشارکت معلمان و سایر کارکنان مدارس تحت پوشش مجتمع برای ایفای نقش پرورشی آنان.

13)                      جلب مشارکت فعال دانش آموزان و ایجاد ارتباط موثر و صمیمی با آن ها به ویژه از طریق تشکل های دانش آموزی به منظور شرکت در فعالیت های پرورشی و تربیت بدنی.

14)                      همکاری در برنامه ریزی جهت تشکیل جلسات مرتبط ( گروههای آموزشی و شورای مدرسه، انجمن اولیاء و مربیان، شورای معلمان و شورای دانش آموزی و ...) و زمینه سازی برای حضور فعال اعضاء.

15)                      نظارت بر اجرا و ارزشیابی برنامه و فعالیت های پرورشی و تربیت بدنی مدارس تحت پوشش مجتمع.

16)                      اطلاع رسانی و اجرای بخشنامه ها، دستورالعمل ها، آیین نامه ها، شیوه نامه ها، و ... ارجاعی از سوی مدیر مجتمع آموزشی و پرورشی در چارچوب وظایف محوله.

17)                      تهیه و تنظیم گزارش های لازم در خصوص فعالیت های مدارس مجتمع آموزشی و پرورشی با همکاری و مشارکت عوامل مربوط جهت ارائه به مدیر مجتمع.

18)                      بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فعالیت های مدارس مجتمع.

19)                      برنامه ریزی به منظور جلب مشارکت و تعامل موثر با والدین با همکاری انجمن اولیاء و مربیان.

20)                      نظارت و پیگیری بر امور راهنمایی و مشاوره با همکاری معاونین مربوطه.

21)                      برنامه ریزی و نظارت بر فعالیت ها و امور مربوط به فضاهای پرورشی و تربیت بدنی (نمازخانه، کتابخانه، واحد سمعی و بصری و ... ) مدارس مجتمع و توسعه و تجهیز آن ها.

22)                      برنامه ریزی و اجرای فعالیت های عمومی و فراگیر مدارس تحت پوشش مجتمع نظیر مراسم آغازین، مناسبت ها، ایام ا...، نماز جماعت، فعالیت های گروهی و مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی با همکاری تشکل های دانش آموزی.

23)                      انجام بازدیدهای دوره ای از مدارس تحت پوشش مجتمع و ارائه گزارش مکتوب به مدیر مجتمع

24)                      انجام سایر امور ارجاعی مربوط در صورت لزوم.نوشته شده توسط Alireza Maleki در 20:24:12 - 1390/8/6 , بازدید : 3722


مطالب مشابه


Weblog Themes By Blog Skin
نرخ سکّه و طلاوب سایت شهاب حسینیبرنامه نویسی حرفه ای PHPدروس تخصصی فوق لیسانس مهندسی نرم افزاردنیای مد و لباسپکیج تصفیه فاضلاب

چربی گیر چربگیر چربی گیر فایبرگلاس نصب و راه اندازی انواع چربی گیر آشپزخانه چربی گیر رستورانچربی گیر